Mst lige 2023/2024 Međimurske novine i kup

ŠŠK ČAK Čakovec


Međimurske stolnoteniske lige "Međimurske Novine" / 2. Međimurska liga / Kolo 1
14.10.2023. 17:00:00
Međimurske stolnoteniske lige "Međimurske Novine" / 2. Međimurska liga / Kolo 2
21.10.2023. 17:00:00
Međimurske stolnoteniske lige "Međimurske Novine" / 2. Međimurska liga / Kolo 3
28.10.2023. 17:00:00
Međimurske stolnoteniske lige "Međimurske Novine" / 2. Međimurska liga / Kolo 4
4.11.2023. 17:00:00
Međimurske stolnoteniske lige "Međimurske Novine" / 2. Međimurska liga / Kolo 5
18.11.2023. 17:00:00
Međimurske stolnoteniske lige "Međimurske Novine" / 2. Međimurska liga / Kolo 6
25.11.2023. 17:00:00
Međimurske stolnoteniske lige "Međimurske Novine" / 2. Međimurska liga / Kolo 7
2.12.2023. 17:00:00
Međimurske stolnoteniske lige "Međimurske Novine" / 2. Međimurska liga / Kolo 8
9.12.2023. 17:00:00
Međimurske stolnoteniske lige "Međimurske Novine" / 2. Međimurska liga / Kolo 9
16.12.2023. 17:00:00
Međimurske stolnoteniske lige "Međimurske Novine" / 2. Međimurska liga / Kolo 10
10.2.2024. 17:00:00
Međimurske stolnoteniske lige "Međimurske Novine" / 2. Međimurska liga / Kolo 11
17.2.2024. 17:00:00
Međimurske stolnoteniske lige "Međimurske Novine" / 2. Međimurska liga / Kolo 12
24.2.2024. 17:00:00
Međimurske stolnoteniske lige "Međimurske Novine" / 2. Međimurska liga / Kolo 13
2.3.2024. 17:00:00
Međimurske stolnoteniske lige "Međimurske Novine" / 2. Međimurska liga / Kolo 14
9.3.2024. 17:00:00
Međimurske stolnoteniske lige "Međimurske Novine" / 2. Međimurska liga / Kolo 15
16.3.2024. 17:00:00
Međimurske stolnoteniske lige "Međimurske Novine" / 2. Međimurska liga / Kolo 16
23.3.2024. 17:00:00
Međimurske stolnoteniske lige "Međimurske Novine" / 2. Međimurska liga / Kolo 17
13.4.2024. 17:00:00
Međimurske stolnoteniske lige "Međimurske Novine" / 2. Međimurska liga / Kolo 18
20.4.2024. 17:00:00
1. Međimurski stolnoteniski kup / Kup / Kolo 1/32
7.10.2023. 17:00:00
1. Međimurski stolnoteniski kup / Kup / Kolo 1/16
11.11.2023. 17:00:00
1. Međimurski stolnoteniski kup / Kup / Kolo 1/8
27.1.2024. 17:00:00

Tags

Voditelj : Grgić Vinko
Zamjenik : Turk Domagoj
Dvorana : Dvorana II.OŠ Čakovec
Loptica : Xushaofa
Rezervni termin : Nedjelja

List of players

Vinko Grgić , 1957
Bojan Zvonar , 1989
Nino Bašek , 1986
Domagoj Turk , 1980
Ivan Fileš , 1989

Back to tournament